Сензуален стаклен анален плаг

689 ден

Карактеристики:

♥ Материјал: Стакло
♥ Боја: Транспарентна
♥ Големина: 11цм*3.5цм
♥ Тежина: 123 g
♥ Погоден за анални и вагинални масажи
♥ Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-006 Категории ,
Сигурно плаќање

Сензуален стаклен анален плаг

Подгответе се за поголеми работи и неверојатни оргазми со овој мини бат плаг направен од стакло.

Стаклените анални дилда за задник комбинираат естетика и задоволство во исто време. Висококвалитетното стакло што се користи за правење на нашиот бат плаг го прави тешко да се крши, но лесно за пенетрирање.

Откако ќе го доживеете својот прв моќен оргазам, секогаш ќе копнеете за следниот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сензуален стаклен анален плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сензуален стаклен анален мини бат плаг-насловнаСензуален стаклен анален плаг
689 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top