Loveboxxx – Love n Play сет

2999 ден

Loveboxxx – Love n Play сет од 7 продукти

Карактеристки:

 • Додаток за вибратор за прст: должина: 10 см.
 • Љубовни кегел топчиња: Должина 20.5 см, дијаметар 3,5 см.
 • прстен за пенис.
 • Додаток за вибратор: длабочина на вметнување 9.5 см. Дијаметар 4 см.
 • Мал bullet Вибратор: длабочина на вметнување 6.8 см. Дијаметар 2.1 см.
 • Голем bullet Вибратор: длабочина на вметнување 8.5 см. Дијаметар 2.1 см.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Боја: Зелена
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Love n Play сет

Овој Love n Play сет од Loveboxxx е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 7 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Сетот вклучува два моќни bullet вибратори кои се компатибилни со повеќе додатоци, како и dildo за поголема забава. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс. Вклучени се сите потребни батерии.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Зелена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Love n Play сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – Love n Play сет
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top