Loveboxxx – I Love Pink Сет

2699 ден

Подарете му возбудлив подарок на вашиот партнер! Овој забавен комплет секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Сет од 6 секси играчки
 • Вибратор
 • Љубовни топки
 • Вибратор за прст
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – I Love Pink Сет

Дали барате одличен подарок за вашиот партнер во кој ќе уживате заедно? Тогаш овој комплет е совршен избор за вас. Оваа кутија содржи неколку играчки за парови и доаѓа во луксузна кутија со прекрасен дизајн.

Сетот за подароци Loveboxxx – I Love Pink се состои од 6 играчки: метални лисици, вибратор за прст, Rabbit вибратор, Превез за очи, Пердуви за скокоткање – се што ви треба за да го испробате ефектот на вибрациите во предиграта или сексот и сензорната игра.

Rabbit вибраторот е целосно цврст и ергономски дизајниран да ви овозможи лесна и ефикасна стимулација на оваа легендарната точка на задоволство, а одличен е и за надворешна стимулација на бројни други ерогени зони во предиграта или за време на сексот.

Вибраторот за прст е направен од високо квалитетен материјал и со својот стисок ќе му даде посилни и поизразени ерекции, а таа ќе добие дополнителна вибрирачка стимулација. Вибрирачкиот додаток има густа структура со точки за да ја направи стимулацијата поизразена.

Превезот за очи е направен од мек, удобен материјал ви овозможува да се предадете на непознати стимулации, а кога ќе го блокирате видот, другите сетила ќе се изострат. Има универзална големина благодарение на еластичната лента.

Пердувите за скокоткање се направени од природни пердуви и е одлична за истражување на ерогените зони во предиграта.

Металните лисици се со универзална големина и одговараат на повеќето луѓе. Имаат механизам за брзо отворање во случај на итност или ако случајно сте го изгубиле клучот.

Вибраторите се отпорни на прскање, но не се препорачува потопување во вода.

Измијте ги вибраторите и прстенот на пенисот со благ сапун и обична вода. Материјалите од кои се направени играчките не содржат фталати или други материи штетни за телото.

Идеален подарок за секој разигран пар!

Препорачуваме да го користите со лубрикант на база на вода.

Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Rabbit вибратор
 • Љубовни топки
 • Вибратор за прст
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – I Love Pink Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – I Love Pink Сет
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top