Feelztoys – Desi Вагинални Кегел топчиња

1199 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: Розева
  • Материјал: Силикон
  • Дијаметар на топка: 2,6 см
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Водоотпорен: Да
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E21148 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys – Desi Вагинални Кегел топчиња

Ви ги претставуваме Feelztoys Desi Vaginal Kegel Balls – Ваш секојдневен придружник за да станете посилни и посигурни. Изработени со прецизност и грижа, овие кегел топки се дизајнирани да ве поттикнат на вашето патување кон поздрав, поживописен интимен живот.

Клучни карактеристики:

Премиум медицинцки силикон: Производите на Feelztoys се направени од 100% силикон за медицински квалитет, обезбедувајќи највисок стандард на безбедност и квалитет. Овој материјал не само што е познат по својата издржливост, туку и широко се користи во индустриите како што се здравствената заштита и услугата за храна. Тој е без мирис, без вкус, непорозен и без штетни омекнувачи.

Луксузно меки и затоплувачки: Силиконот, камен-темелникот на дизајнот на Feelztoys, нуди текстура мека како природна кожа. Брзо се загрева до температурата на вашето тело и ја задржува таа топлина подолго од другите материјали, создавајќи навистина сензуално искуство.

Хипоалергично и лесно се чисти: Овие производи се хипоалергични, што ги прави погодни дури и за најчувствителната кожа. Чистењето е лесно – само користете топла вода и благ сапун, осигурувајќи се дека вашите Desi Kegel топки се подготвени за вашата следна сесија за зајакнување на вашит карличен под.

 Производите на Feelztoys го претставуваат врвот на иновативноста и еколошката свест во светот на еротската благосостојба. Тие се сертифицирани и се придржуваат до упатствата RoHS, што ви дава мир за нивната безбедност и одржливост.

Искусете ја самодовербата и виталноста кои доаѓаат со зајакнатото карлично дно. Со секојдневна употреба на Feelztoys Desi Vaginal Kegel Balls, ќе забележите трансформација во вашата интимна благосостојба што ја надминува физичката. Подигнете ја вашата рутина за кога се работи за грижа за себе со овие врвни кегел топки.

Инвестирајте во најдоброто и инвестирајте во себе. Нарачајте ги вашите Feelztoys Desi Vaginal Kegel Balls денес и започнете да живеете поздрав, поживописен интимен живот. Вашето тело го заслужува тоа!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Desi Вагинални Кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Desi Вагинални Кегел топчиња
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top