Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Silver Вагинални Кегел топчиња

1199 ден

Карактеристики:

  • Сребрени топки, совршени за првиот Кегел тренинг и сензационални внатрешни масажи
  • Комбинирана тежина од 67 g
  • Ги тонизира и зајакнува мускулите на дното на карлицата
  • Внатрешните топчиња нудат стимулација на Г-точката при носење
  • Мазен и елегантен црн силикон со сребрени топчиња
  • 100% водоотпорен
  • Доаѓа со сатенска кеса за складирање
  • Отпечатено со логото на Педесет нијанси сиво
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E27142 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Silver Вагинални Кегел топчиња

Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Silver Вагинални Кегел топчиња – попознати како топчиња за карлицата – се дел од официјалната колекција на Педесет нијанси Греј, која е дизајнирана во соработка со самата Е.Л. Џејмс – жената зад најпродаваната трилогија.

Топките, чие оригинално име е Inner Goddess Silver, служат за две цели. Или користете ги за сексуално задоволство со вашиот партнер, или користете ги за ефикасен тренинг на карлицата.

Топчињата се изработени од цврст метал, чија тежина може да се почувствува. Со своите 67 g, тие се дизајнирани и за вас кои веќе имате одредено искуство со топки од карлицата.

Започнете легнете и внесете ги топчињата, а кога ќе станете доволно силни, можете и вие да почнете да шетате со нив – исто како што тоа го прави Анастасија Стил.

Двете топчиња се споени со силен силиконски врв, кој исто така ги поврзува со рачка со мал отвор за прст. Рачката делува и како безбедносен затворач, што значи дека можете да ги користите и топчињата анално.

Ви препорачуваме да користите лубрикант на база на вода кога ги вметнувате топчињата, бидејќи тоа ќе го направи вметнувањето поудобно.

Вклучена е убава сатенска торба за складирање во сребрена боја.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Silver Вагинални Кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Gray - Inner Goddess SilverFifty Shades of Gray – Inner Goddess Silver Вагинални Кегел топчиња
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top