Chisa – Geisha Lastic кегел топчиња

699 ден

Карактеристики:

  • Специјални за вежбање на карличниот под.
  • Помоќни оргазми
  • Многу лесно се чисти
  • Користете само со лубрикант на база на вода
  • Материјал: ABS + силикон
  • Димензии на производот: 20,5 x 3,6 cm
  • Боја: Розова
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-150101022 Категорија
Сигурно плаќање

Chisa – Geisha Lastic кегел топчиња

Ви ги претставуваме Chisa Geisha Lastic Kegel Balls – дискретно и луксузно решение за зајакнување на мускулите на карличниот под и подобрување на интимната благосостојба. Изработени со прецизност и дизајнирани и за задоволство и за здравје, овие Кегел топки се совршен додаток на вашата рутина кога се работи за грижата за себе.

Клучни карактеристики:

Премиум квалитет: Изработени од висококвалитетен силикон безбеден за телото, Chisa Geisha Lastic Kegel Balls се хипоалергични, нетоксични и лесни за чистење. Мазниот, беспрекорен дизајн обезбедува удобно и пријатно искуство.

Систем со двојна топки: Овој сет вклучува две Кегел топки со различна тежина, што ви овозможува да напредувате во вашето патување мисија за зајакнување на карличниот под. Започнете со полесната топка и постепено напредувајте за оптимални резултати.

Кабел за лесно вадење: Секоја Кегел топка има безбеден кабел за вадење за лесно отстранување, обезбедувајќи мир при употреба.

Стилско и дискретно пакување: Chisa Geisha Lastic Kegel топките доаѓаат во елегантна, компактна кутија што може дискретно да се складира и лесно да се транспортира.

Придобивки:

Подобрена интимна благосостојба: Редовната употреба на Кегел топки може да доведе до подобрување на тонусот на мускулите на дното на карлицата, што може да резултира со зголемено сексуално задоволство и контрола на мочниот меур.

Подобрено вагинално здравје: Зајакнувањето на мускулите на дното на карлицата исто така може да придонесе за подобро вагинално здравје, особено по породувањето или како што стареете.

Дискретни и практични: Компактниот дизајн ги прават овие Кегел топки погодни за употреба во приватноста на вашиот дом или додека сте во движење.

Инвестирајте во вашата интимна благосостојба со Chisa Geisha Lastic Kegel Balls. Без разлика дали сте почетник во вежбите на Кегел или искусен професионалец, овој елегантен комплет нуди приспособен пристап за зајакнување на карличниот под и сензуално подобрување. Нарачајте ги вашите денес!

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Geisha Lastic кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Chisa – Geisha Lastic кегел топчиња
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top