-18%

Engily Ross – Kelly кегел топчиња

Original price was: 1699 ден.Current price is: 1399 ден.

Карактеристики:

 • Зајакнат карличен под
 • Помоќни оргазми
 • Многу лесно се чисти
 • Користете само со лубрикант на база на вода
 • Медицински силикон за исклучителна заштита на телото
 • Без фталати
 • 100% водоотпорен IPX7
 • Големини – Поединечна топка: 3,4 cm x 10,7 cm
  Двојна топка: 3,4 cm x 16,1 cm
 • Содржина на кутијата:Поединечно топче (40 гр.)
  Двојна топка (85 гр.)
  Упатство за употреба на неколку јазици
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ER69004 Категорија
Сигурно плаќање

Engily Ross – Kelly кегел топчиња

Под влијание на технологијата, дизајнот и најскриените желби.

Ние сме страсни креатори на еротски играчки кои се безбедни за телото и идеални за сексуално истражување.

Го сакаме она што го работиме и затоа сите производи на Engily Ross® се стратешки дизајнирани и внимателно произведени за да понудат најдобри искуства за задоволство.

Секој поединечен предмет е направен со квалитетни материјали и има моќни вибрирачки мотори кои создаваат оргазми.

Вежбајте го карличниот под за да постигнете извонредни придобивки. Kelly ви помага, покрај тоа што карличниот под е силен и флексибилен, да ги одржувате вашите вагинални мускули млади и силни. Сите овие предности се претвораат во помоќни и поинтензивни оргазми. Имате две опции, користете ја двојната топка или индивидуалната топка. Можете да ги носите каде сакате, тотално се водоотпорни.

Наш совет е да одите малку по малку, без брзање. Започнете со една топка, за да им овозможите на вашите мускули да се прилагодат. По неколку недели или откако ќе се навикнете, обидете се да ги искористите двете топки за да ги добиете посакуваните финални ефекти. Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Engily ross

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Engily Ross – Kelly кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Engily Ross – Kelly кегел топчиња
Original price was: 1699 ден.Current price is: 1399 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top