Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчиња

1390 ден

Карактеристики:

  • Кегел тонер топчиња, совршени за прв Кегел тренинг и длабоко возбудувачка внатрешна стимулација
  • Комбинирана тежина од 78 g
  • Ги тонизира и зајакнува мускулите на дното на карлицата
  • Внатрешните топчиња за слободно роаминг нудат стимулација на Г-точката при носење
  • Мазен и елегантен црн силикон со контрастни сребрени ABS пластични топчиња
  • 100% водоотпорен
  • Доаѓа со сатенска кеса за складирање
  • Логото врежано во силиконот
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E27146 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчиња

Изработени со прецизност и инспирирани од светот на еротското задоволство, овие Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчиња се дизајнирани да ве поттикнат на вашиот пат кон интимна благосостојба.

Клучни карактеристики:

Исклучителен дизајн: Овие кегел топки се доказ за прецизна изработка, дизајнирани имајќи ги во предвид и формата и функцијата. Елегантните, пондерирани сфери се обложени со мазен силикон кој е безбеден за телото, обезбедувајќи удобно и уживање.

Експертно измерени за напредок:  Кегел топките  имаат сет од различни тежини, што ви овозможуваат да го приспособите вашето патување за зајакнување на карличниот под. Започнете со полесната топка и продолжете потешката до оптимални резултати.

Хипоалергични и безбедни за телото: Изработени од висококвалитетен силикон кој е безбеден за телото, овие кегел топчиња се ослободени од штетни фталати и се погодни дури и за најчувствителната кожа. Тие исто така лесно се чистат со топла вода и благ сапун.

Зајакнување преку интимно здравје: Редовната употреба на овие кегел топки може да доведе до подобрен тонус на мускулите на дното на карлицата, зголемено сексуално задоволство и подобра контрола на мочниот меур. Зајакнувањето на вашите интимни мускули никогаш не се чувствувало толку моќно.

Дискретни и погодни за патување: Кегел топките доаѓаат со сатенска торба за складирање, што ги прави лесни за дискретно носење во вашата чанта или багаж. Без разлика дали сте дома или во движење, вашето патување до зајакнување е секогаш на дофат.

Препуштете се на светот на интимната благосостојба со Кегел топките за тонирање на карличниот под на педесет нијанси сива. Подигнете ја вашата рутина за грижа за себе и доживејте трансформација во вашата интимна благосостојба што ја надминува физичката. Вашето патување до посилни, посигурни вие започнува овде.

Инвестирајте во најдоброто и инвестирајте во себе. Нарачајте ги вашите Педесет нијанси сиво  Fifty Shades of Gray – Inner Goddess  и тргнете по патот кон помоќни, поинтимни вас. Вашето тело го заслужува тоа!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Gray – Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Gray - Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчињаFifty Shades of Gray – Inner Goddess Toner Вагинални Кегел топчиња
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top