Vibe Therapy – Fascinated Limited edition Кегел топчиња

1199 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: розово злато
  • Материјал: силикон АБС пластика
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Водоотпорен: Да
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28899 Категорија
Сигурно плаќање

Vibe Therapy – Fascinated Limited edition Кегел топчиња

Вагинални топчиња за секојдневна употреба.

Овие новодизајнирани љубовни/кегел топчиња направени од 100% силикон и ABS пластика ќе имаат вибрирачки ефект, нишајќи се до и за стимулација за неверојатни сензации.

Топчињата се задолжителни во спалната соба на секоја модерна жена. Овој неверојатен гаџет ќе ви помогне да се заштитите од проблеми како што е уринарна инконтиненција и да го зголемите задоволството од вашиот еротски живот. Благодарение на систематското вежбање, мускулите на карличниот под ќе станат силни, а задоволството од врската ќе биде поголемо. Вашиот партнер исто така ќе ја почувствува разликата со редовно вежбање. Топките Vibe Therapy Fascinate се совршени како за жените кои само сакаат да ја започнат својата авантура со тренингот на Кегел, така и за оние кои веќе ги направиле првите чекори.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Vibe Therapy

Vibe Therapy е бренд со вибратори направени од медицински силикон.Сите производи се дизајнирани имајќи ја на ум модерната жена и се лични масажери од следната генерација. Тие се дизајнирани со љубов во форма и материјали за да обезбедат навистина терапевтско и шик искуство. Тие ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет ширум светот. Палетата е дизајнирана да одговара на секое расположение и стил, Vibe Therapy се персонализирани во секоја смисла на зборот. Елегантно дизајниран за моќни перформанси! Бесшевни, софистицирани, луксузни водоотпорни масажери изработени од силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vibe Therapy – Fascinated Limited edition Кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Vibe Therapy – Fascinated Limited edition Кегел топчиња
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top