Layla – Tulipano Вагиналнo Кегел топчe

999 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: виолетова, розова
  • Материјал: силикон
  • Тежина: 55 г
  • Дијаметар на топка: 20
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Водоотпорен: Да
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
SKU: E27310 Категорија
Layla-Logo
Сигурно плаќање

Layla – Tulipano Вагиналнo Кегел топчe

Топчето е малку поголемо по големина и тежина.

Редовното изведување на Кегеловите вежби е корисно за жените од сите возрасти. Тие се одлична подготовка за природно породување, помагаат за побрзо закрепнување по породувањето и ја намалуваат можноста за уринарна инконтиненција. Со посилни вагинални мускули, ќе ја подобрите чувствителноста и ќе го олесните постигнувањето оргазам, кој исто така ќе стане поинтензивен.

Топчето е направено од чист силикон и не содржи фталати или други штетни состојки.  Има дијаметар од 2 см и вкупна тежина од 55грама. Пред и по употреба, измијте ги со вода и благ сапун.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Layla

Квалитетни играчки за возрасни, изработени од материјали безбедни за здравјето, функционално дизајнирани да им овозможат на корисниците максимално задоволство, по разумни цени.
Layla-Logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Layla – Tulipano Вагиналнo Кегел топчe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Layla-E27310Layla – Tulipano Вагиналнo Кегел топчe
Scroll to Top