Loveboxxx – I love Black Сет

2599 ден

Подарете му возбудлив подарок на вашиот BFF! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Сет од 6 секси играчки
 • Вибратор
 • Љубовни кегел топки
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – I love Black Сет

Сетот Loveboxxx „I Love Black“ е одлична колекција прецизно дизајнирана да ја разгори страста и да ја продлабочи интимноста. Оваа колекција содржи низа елегантни играчки во црна боја и примамливи BDSM додатоци погодни за почетниците но, и за веќе поискусните.

Со фокус на елегантната естетика и разновидноста, овој сет нуди разновидни предмети што предизвикуваат задоволство, погодни за различни желби. Без разлика дали истражувате сами или со партнер, внимателно одбраните играчки се грижат за различни преференции, зголемувајќи ги сензуалните искуства.

Затоа сетот Loveboxxx „I Love Black“ ветува дека ќе ја разгори страста и ќе создаде незаборавни моменти. Тоа е префинет и софистициран додаток на вашите интимни искуства, дозволувајќи ви да се препуштите на луксузното задоволство и поврзаност.

Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Rabbit Вибратор
 • Љубовни топки
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици со клучеви
 • Маска

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – I love Black Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – I love Black Сет
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top