A-Gusto – Вибрирачка Анална бројаница

899 ден

Карактеристики:

  • 1 функција за вибрации
  • Материјал: Мек силикон безбеден за телото
  • заоблен врв
  • Напојување: 3 батерии LR44
  • Водоотпорен
  • Алуминиумски контејнер отпорен од типот Doypack и печатен со висок сјај.
  • Димензии: 14cm x 3,5cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

A-Gusto – Вибрирачка Анална бројаница

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Оваа Вибрирачка анална бројаница е за оние кои знаат што сакате во светот на аналната стимулација. Има моќни и забавни вибрации и меки, флексибилни материјали кои се многу удобни за употреба. Врвот му е заоблен за удобно вметнување, а неговата кожа има идеална форма за дополнителна стимулација.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Вибрирачка Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Вибрирачка Анална бројаница
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top