Feelztoys – Bibi Бат плаг сет од 3 парчиња

1999 ден

Карактеристики:

  • Сет од три Бат плага и за почетници и за искусни корисници
  • Заострена глава за лесно вметнување
  • Прошиерена основа за зголемена безбедност и зафат
  • Биби S: димензии: 77 x 3 x 35 mm, тежина: 28 гр
  • Биби М: димензии: 87 x 3,5 x 35 mm, тежина: 44 гр
  • Bibi L: димензии: 97 x 4 x 35 mm, тежина: 65 гр
  • Материјал: АБС/силикон без фталати кој е погоден за ткиво
  • Батерија: Нема
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

Feelztoys – Bibi Бат плаг сет од 3 парчиња

Препуштете се на прекрасните сензации и истражете го новооткриеното задоволство со Feelztoys – Bibi Бат плаг сет од 3 парчиња. Овој прекрасен сет на врвни силиконски бат плагови е прецизно изработен и за почетници, но и за искусни познавачи на аналната игра.

Дизајниран со вашата удобност на ум, секој бат плаг има мазна, кадифена текстура која се лизга без напор, подобрувајќи го вашето сензуално искуство. Различните големини – мали, средни и големи – ви овозможуваат да напредувате со вашето темпо, што го прави овој комплет идеален за почетници кои сакаат да истражуваат или за искусни ентузијасти кои сакаат да ги надополнат своите сензации.

Изработени од висококвалитетен силикон безбеден за телото, овие бат плагови не само што се луксузно меки, туку и хипоалергични и лесни за чистење, обезбедувајќи сигурност и издржливост.

Заострените врвови и тенките подлоги нудат лесно вметнување и безбедно носење, овозможувајќи ви да се фокусирате на прекрасните сензации без непријатност или грижа. Ергономскиот дизајн е во согласност со природните облини на вашето тело, обезбедувајќи цврсто вклопување за продолжено носење за време на соло истражување или интимни моменти со партнерот.

Без разлика дали сакате да ја засилите предиграта, да го подобрите соло задоволството или да експериментирате со нови сензации, сетот Feelztoys – Bibi е вашиот влез во светот на возбудливи искуства и сензуално истражување. Подигнете ги вашите интимни моменти на повисоко ниво и откријте нова димензија на задоволство со овој неверојатен сет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Црна

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Bibi Бат плаг сет од 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Bibi Бат плаг сет од 3 парчиња
Scroll to Top