Afterdark – метален бат плаг Space Journey

1199 ден

Карактеристики:

  • Големина М: 8,1 cm x 3,4 cm – 82 гр
  • Разнобоен метален бат плаг
  • Заоблен врв
  • Разнобоен скапоцен камен во основата
  • Класично тело
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AD-296 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален бат плаг Space Journey 8 см

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Space Journey е традиционален бат плаг,, совршен за удобно и задоволувачко вметнување. Со класична форма завршува со заоблена основа.

Space Journey е разнобоен бат плаг, да да, разнобоен. И металното тело на овој бат плаг и накитот што ќе го најдете во неговата основа имаат разнобоен ефект, сјаен и неверојатно убав за гледање.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален бат плаг Space Journey”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Afterdark – метален бат плаг Space Journey
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top