Afterdark – метален бат плаг Red Scarlet 8 см

799 ден

Карактеристики:

  • Големина S
  • Со скапоцен камен во форма на срце во основата
  • Рубин црвена боја
  • Димензии: 7 cm x 2,8 cm
  • Тежина: 62 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: AD-239 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален бат плаг Space Journey 8 см

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој особено е бат плаг со големина S со основа во форма на срце. Назад, прекрасната основа за срце со рубин-црвен скапоцен камен ви овозможува да имате најеротска визија додека експериментирате во најпријатните анални игри.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален бат плаг Red Scarlet 8 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top