FeelzToys – Vito Бат Плаг

1199 ден

Карактеристики:

  • Медицински силикон
  • Боја: Виолетова
  • Дијаметар: 3 cm, вкупна должина: 13 cm.
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21241 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

FeelzToys – Vito Бат Плаг

Елегантен Бат Плаг за него и за неа.

Овој атрактивен, модерен и економично дизајниран Бат Плаг е направен од 100% медицински силикон. Овој Бат Плаг е исклучително мек, целосно беспрекорен и лесно ги наоѓа вистинските места, благодарение на неговиот функционален дизајн.

Многу погоден за стимулација на машката Г-точка.

Производите на Feelz Toys се направени од 100% медицински, висококвалитетен силикон. Овој материјал е најдобриот и најбезбедниот материјал што може да се користи во еротски производи. Истиот овој материјал веќе е широко користен во разни други примени, како на пример во сервисот за храна и во здравствената индустрија.

Силиконот се чувствува мек како природна кожа, брзо се загрева и останува топол подолго од другите материјали. Материјалот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач. Понатаму, нашите производи се сите хипоалергични и лесно се чистат со едноставна топла вода и благ сапун.

Производите на Feelz Toys се најиновативните, еколошки одржливи и безбедни еротски производи кои моментално се достапни на пазарот. Сите наши производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства.

Користете само лубриканти на база на вода со производите на Feelz Toys. Не користете лубриканти на база на силикон.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Vito Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Vito Бат Плаг
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top