Magic Motion – Equinox Вибрирачки бат плаг контролиран со апликација

2399 ден

Клучни карактеристики:

 • Големина: 108mm x 35mm x 67mm
 • Должина на вметнување: 88 mm
 • Материјал: силикон/ABS
 • Тежина: 88 грама
 • Корисничко време: 120 мин.
 • Време на полнење: 60 мин.
 • Контрола: контролирана од апликација
 • Водоотпорен: IPX6
 • Се полни: USB порта
 • Брзини: 7
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Magic Motion – Equinox Вибрирачки бат плаг контролиран со апликација

Equinox е анален вибратор што вшмукува контролиран од апликација. Ја комбинира ергономијата со паметната технологија, за да им обезбеди како на почетниците така и на поискусните одлично искуство. Моќниот мотор, мекиот силикон и удобното вклопување на Equinox, во комбинација со апликацијата Whats Sense, обезбедува претходно поставен режим на вибрации, музика, рачно насликани контролни режими и интерактивни информации за глас, слика и текст за време на далечинската контрола.

Користете го овој производ со лубрикант врз база на вода.

– Уживајте во возбудата со ослободување на рацете
– Бат плаг контролиран со апликација
– Заострената форма цврста конзистентност, елегантен финиш пријатен за кожата.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу анален или лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Magic Motion

Magic Motion дизајнира и произведува водечки светски соло и вибратори за парови. Техничкиот тим ја интегрира мобилната и безжичната технологија со дизајнот за сексуална благосостојба за да развие интимни производи кои работат во синхронизација со човечкото тело и најсовремените техники. Magic Motion е компанија со седиште во Шангај посветена на обликувањето на иднината на сексуалното здравје и благосостојба. Тие се посветени на исполнување на ветувањето за задоволство на клиентите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Magic Motion – Equinox Вибрирачки бат плаг контролиран со апликација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Magic Motion – Equinox Вибрирачки бат плаг контролиран со апликација
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top