За нас

Loveguru.mk е онлајн продавница водена од визијата за исполнување на потребата на пазарот за пријатно, дискретно и безбедно онлајн место каде што возрасните можат да нарачаат љубовни додатоци за нивните најинтимни моменти. Сакаме да понудиме најмногу информации за производите, како да ги користите и како да го подобрите вашиот сексуален живот воопшто – како пар или сами.

Можеме да се пофалиме дека сме една од најголемите македонски продавници за возрасни.
Со пријатна, дискретна и брза услуга ја заслужуваме довербата на клиентите кои постојано се враќаат и чиј број од ден на ден расте.

При купување во Loveguru.mk, не треба да се грижите дали вашата пратка ќе пристигне дискретно спакувана и дали на пакувањето ќе пишува SEX SHOP.
Сите пакети ги испраќаме ЕКСТРЕМНО дискретно. Можете да прочитате повеќе за дискретното пакување на овој линк.

Без разлика дали барате играчки за почетници или нешто поекстремно, сигурни сме дека ќе најдете нешто за вас во нашата огромна палета на производи.
Тимот на Loveguru.mk активно ги следи светските пазари со цел на клиентите да им ги понуди сите најнови трендови и најнови производи од светот на секс играчките. Доколку сакате одреден производ, но не го најдете во нашата понуда, контактирајте не, ќе се обидеме да помогнеме.

Ве покануваме да ги споделите вашите искуства со пишување анонимни критики за производите што сте ги купиле.
Осврти на производи може да се најдат на секоја страница на производот.

И, се разбира, следете го нашиот блог, каде што веруваме дека ќе најдете одговори на некои прашања за користење играчки, откачени совети за парови кои сакаат да експериментираат, написи за сексуално здравје и многу повеќе!

Најдете ги сите состојки за возбудлив сексуален живот на Loveguru.mk.
Сексот е забавен, уживајте во него.

———————
Седиште:
Еуропеан Траде Дооел Скопје
Варшавска 5-1/5, 1000 Скопје, Р. Македонија
Даночен број: 4057021558024
Матичен број: 7555776
Жиро сметка: 200003956867448 (Стопанска Банка А.Д Скопје)

Регистрирајте се за билтенот на LoveGuru

Регистрирајте се за билтенот на Love Guru за секс играчки и еротски додатоци.

Со регистрацијата, се согласувате да ви испраќаме е-пошта со инспирација за купување секс играчки и еротски додатоци, како и информации за понуди, новости и наградни игри. Секогаш можете да ја повлечете вашата согласност. Прочитајте повеќе за нашата обработка на лични податоци и вашите права во нашата политика на приватност.

Shopping Cart
Scroll to Top