Камшици и тепалки

Еден добар удар и една шлаканица за многумина се важна состојка во фетиш и садо-мазо игрите. Затоа овде ќе најдете широк избор на камшици и тепалки. Кај нас ќе најдете сè, од силно ударни тепалки и камшици до сензуални и скокотливи пердуви . Некои камшици не удираат толку силно и затоа се идеални за нежна игра, додека други имаат силен удар, што ги прави совршени за груба игра.

Се прикажуваат сите 28 резултати

Камшиците и тепалките се популарен избор меѓу паровите и поединците кои сакаат да ги истражуваат BDSM и малку по жешка и страстна игра. Во нашата секс продавница, нудиме широк спектар на камшици и тепалки за да ги задоволиме потребите на секој клиент.

Еден од најпопуларните типови на камшици се флогерите, кои се направени од повеќекратни ленти кои се користат за удирање на кожата. Овие камшици и тепалки доаѓаат во различни материјали како кожа, велур, па дури и силикон и можат да испорачаат различни сензации во зависност од материјалот и начинот на кој се користат.

Друга популарна опција се тепалките, кои доаѓаат во различни материјали како кожа, дрво и акрилик. Тие се дизајнирани да даваат цврста и интензивна сензација и може да се користат за игри со плескање. Тие исто така доаѓаат во различни форми и големини, а некои од нив вклучуваат вградени вибрации за дополнителна стимулација.

Сите наши камшици и тепалки се направени од материјали безбедни за телото и се дизајнирани да обезбедат максимално задоволство и резултати.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по боја

Scroll to Top