Долг Секси Камшик 190см

890 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Материјал: кожа
  • Боја: Црна
  • Должина: 190 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP.292400205 Категорија
Сигурно плаќање
Долг Секси Камшик 190см

Прегрнете ја тенката линија помеѓу задоволството и болката се секој допир на овој секси камшик. Оставете се на милост и немилост на секси каприците на вашиот љубовник.

Зграпчете ја елегантно дизајнираната рачка и истражете ја вашата доминантна страна или пак дозволете му на вашиот љубовник да го стори тоа.

Вие одлучувате за интензитетот на вашата секси игра, но едно е сигурно-задоволството е загарантирано.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Долг Секси Камшик 190см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Долг Секси Камшик 190см
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top