Sex & Mischief – тепалка

1399 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработено тепалка
  • АБС пластика
  • Разноврсна завршница со двојна текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • Таг за нишање
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E24897 Категорија
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Тепалка

Овaa црнa тепалка од 43 см е доволна за да го мотивира најтврдоглавиот љубовник. Компактена и лесно се складира во чанта, оваа тепалка е подготвена за употреба веднаш штом ќе посакате! Имајте целосна контрола во спалната соба со овој додаток.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – тепалка
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top