Луксузен камшик 33 см

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Вештачка кожа
  • Краткиот и лесен дизајн го прави лесен за патување
  • Должина на лента: 33 см
  • Боја: Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP.04062 Категорија
Сигурно плаќање
Луксузен камшик 33 см

Со овој Луксузен камшик 33 cm во рака, подготвени сте да го освоите BDSM универзумот. Користете го за остри, тврди потези или сензуални, меки потези.

Ова е камшик за возбудливи BDSM искуства. Со целосна должина од 56 см, има многу можности да се задеваат големи површини со конкретни удари. 33-те ленти се поставени блиску една до друга за да можат јасно да се почувствуваат кога ќе удрат.

Камшикот е изработен од вештачка кожа, а рачката е дизајнирана со вкрстен шаблон и ремен на зглобот, кои обезбедуваат добро држење без разлика колку е интензивна играњето.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен камшик 33 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен камшик 33 см
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top