Sex & Mischief – Камшик

999 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Рачна лента за закачување
  • Состав: 70% акрилик, 20% полипропилен, 10% ПВЦ
  • Вклучува: 1 – 33 cm камшик
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Достапност: На залиха

SKU: E28836 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Sex & Mischief – Камшик

Малиот, секси Enchanted Flogger е совршен за скокоткање, задевање и камшикување со тоа што е мек и кадифен. Овој Камшик може да биде мек за почетник или да обезбеди примамливи трепки од страна на експертот. Бидете деликатни или цврсти со овој разновиден Камшик – изборот е ваш

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Камшик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Камшик
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top