A-Gusto – Вибрирачки прстен

599 ден

Карактеристики:

  • единечна брзина
  • Силикон + ABS
  • 1 батерија AG5
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-012 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

A-Gusto – Вибрирачки прстен за пенис

Прстен за пенис со кој ќе ги добиете оние ерекции кои толку многу ги посакувате. Благодарение на прстенот со ребраста структура, вашите ерекции ќе траат подолго.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Вибрирачки прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Вибрирачки прстен
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top