X FACTOR – Пумпа за пенис

2799 ден

Карактеристики:

  • тврда пластична осовина со линијар
  • пумпа и активирач за ослободување на притисокот
  • Црево за притисок со ултра вшмукување
  • 3 x гумички ракави со повеќе големини.
  • Должина: 31 см
  • Дијаметар: 7 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E20661 Категорија
Сигурно плаќање

X FACTOR – Пумпа за пенис

Систем за зголемување на пенисот X Factor и вакуумска пумпа, сосема веројатно врвниот зголемувач на пенис!

Да, најголемата пумпа за пенис што е моментално достапна. Има малку мажи на кои не би им се допаднало сонот да имаат опрема за полнење на оваа огромна пумпа, но освен ако не сте или искусен корисник на вакум пумпи или сте обдарени со над 22,8 сантиметри кога сте исправени, тогаш размислете за помала колба. Моќна ефикасна пумпа, со три различни прстени за врвно затворање. Лесна за употреба пумпа и активирач за притисок со ултра вшмукувачко црево.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “X FACTOR – Пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top