Boost Pumps – Автоматска пумпа за пенис

2999 ден

Карактеристики:

 • Автоматска пумпа
 • Со контрола на нивото на притисок
 • Отпорен на вода (само за цилиндар)
 • Чисто, хигиенско затворање
 • Без фталати
 • Работи на полнење
 • Силикон + ABS
 • Развиено со Роко Сифреди
 • Вклучен е бесплатен силиконски прстен
 • Мерења:Вкупна должина: 25 см
  Должина на вметнување: 20 ml
  Вкупен дијаметар: 7 см
  Вкупна тежина: 306 гр
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: BO-088 Категорија
Сигурно плаќање

Boost Pumps – Автоматска пумпа за пенис

Создаден од и за машко задоволство, брендот Boost Pumps ќе ви помогне да ја постигнете ерекцијата што отсекогаш сте ја посакувале и врските што ги заслужувате. Добијте повеќе задоволувачки секс со Boost Pumps.

Благодарение на неговите прекрасни карактеристики, ќе можете да го постигнете она што отсекогаш сте го посакувале, моќни, дебели, силни ерекции и пред се пријатни без потреба да одите на операција или апчиња.

Пумпата PSX09 има проѕирен цилиндар со мерач, идеален за да проверите како расте вашиот пенис со секое потиснување. Но, оваа pumpa za penis оди понатаму, има дисплеј што ќе ги означува нивоата на пумпање.

За да почнете да уживате, само треба да го притиснете копчето „+“, по што екранот ќе светне. Притиснете „+“ повторно за да уживате во првото ниво на притисок. Со копчето „+“ можете да уживате во -10Mbar, -20Mbar, -30Mbar, -40Mbar и -50Mbar, вие одлучувате кој сакате во секое време.

Кога сакате да го промените нивото, ќе треба само да притиснете „+“, а за да го намалите нивото притиснете го копчето „-“. Имајте на ум дека ако сте на првото ниво и притиснете „-“ пумпата ќе се исклучи. Кога мислите дека сте пораснале доволно, можете да го притиснете копчето „Valve“ за да го ослободите притисокот веднаш.

За да се постигнат најдобри резултати, овие пумпи користат вакуумски систем, кој предизвикува концентрирање на крвта во пенисот, без разлика дали е флакциден или во ерекција. Ако пенисот е флакциден, ќе постигнете совршена ерекција преку херметичка и удобна заптивка која се наоѓа на крајот на цилиндерот, на спојот на пенисот со пубисот.

Можете да чистите удобно и безбедно со отстранување на гумениот цилиндар. Не заборавајте правилно да ја исчистите вашата пумпа со добро средство за чистење играчки и да го користите омиленото лубрикант на база на вода за луда, супер влажна ноќ.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Boost Pumps – Автоматска пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top