LUX ACTIVE – VOLUME – Пумпа за пенис

4299 ден

Клучни карактеристики:

  • Високо-технолошки, лесен за употреба
  • Автоматски и рачни режими за различни техники на пумпање
  • Екран со LED дисплеј
  • Мерни линии за следење на напредокот (инчи / cm)
  • Полнење преку USB
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32729 Категорија
Сигурно плаќање

LUX ACTIVE – VOLUME – Пумпа за пенис

LUX ACTIVE – VOLUME – Пумпа за пенис е интуитивна пумпа за пенис со висока технологија која му овозможува на корисникот да не прави ништо додека пумпата ја врши целата напорна работа – без намера за игра на зборови – благодарение на неговиот неверојатен автоматски режим. Влегувате внатре преку силиконскиот отвор со удобност и леснотија. Volume доаѓа опремен со USB полнач, како и замена за водоотпорен прстен за контролната глава. За да ја наполните батеријата, приклучете го USB-кабелот под трите контролни копчиња и прикачете го USB-делот.

Volume се контролира со три копчиња:

Копчето за вклучување/исклучување и префрлување помеѓу режимите.
Копчето плус (+) за зголемување на нивото на притисок.
Копчето минус (-) за намалување на нивото на притисок и ослободување на воздухот.

The Volume има 2 начини на работа: Автоматско и Рачно. Едноставно кажано, автоматскиот режим му овозможува на корисникот да се опушти додека Volume сам ја работи својата магија. Во рачниот режим, корисникот може да го избере посакуваното ниво на притисок. За да се префрлате помеѓу режимите, постојано притискајте го копчето за вклучување. На контролната табла, следите сè, од вакуумскиот притисок, до времето поминато за пумпање по сесија.

Сакате да го видите и следите напредокот? Лесно измерете го растот со означените мерења долж страната на цилиндерот. Кога сакате да го исклучите вашиот уред, едноставно притиснете и задржете го копчето за вклучување 3 секунди.

Грижете се за вашиот пријател со LUX Active Volume – единствената пумпа што некогаш ќе ви треба!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lux Active

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LUX ACTIVE – VOLUME – Пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LUX ACTIVE - VOLUME - Пумпа за пенисLUX ACTIVE – VOLUME – Пумпа за пенис
4299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top