Size Up – Rechargeable Пумпа за пенис

7999 ден

Клучни карактеристики:

 • Дизајн: Удобен дизајн за употреба со една рака
 • Тип на вшмукување: Автоматско вшмукување за лесно користење
 • Напојување:  USB кабел
 • Водоотпорен: Да, погоден за употреба во вода
 •  Вклучено:
 • Пумпа за подобрување без напор
 • Манометар за следење на напредокот
 • 3 силиконски прстени за поддршка и одржување
 • Патничка торба за дискретно и практично складирање
 • Tape Measure за да го следите вашиот напредок
 • Упатство за употреба
 • Димензии и тежина:
 • Тежина: 280 грама
 • Должина: 28,5 см
 • Ширина: 6,4 см
 • Висина: 6,4 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E34047 Категорија
Сигурно плаќање
Size Up – Rechargeable Пумпа за пенис

Ви ја претставуваме Size Up – Rechargeable Пумпа за пенис – вашиот пат до зголемена големина и самодоверба!

Подигнете ги вашите интимни искуства со пумпата за пенис SIZE UP, ултимативно решение за оние кои сакаат да ја подобрат својата големина и да ја преземат контролата над своето задоволство. Овој сеопфатен сет ги нуди сите алатки што ви се потребни за да ја зголемите својата самодоверба.

Автоматска пумпа за користење со една рака

Нашата најсовремена автоматска пумпа е дизајнирана за ракување со една рака без напор. Дизајнот кој е лесен за користење гарантира дека можете да се фокусирате на она што е навистина важно – вашето задоволство.

Вентил за брзо ослободување за прецизност

Контролирајте го вашето искуство со вентилот за брзо ослободување, овозможувајќи ви да одржувате целосна контрола за време на вашите сесии за пумпање. Сè е околу прилагодувањето, а оваа пумпа ви дава моќ да се приспособите со ваше темпо.

Прстени за пенис за поддршка и одржување

За да ја поддржиме вашата новооткриена големина и да ја одржуваме, вклучивме три издржливи прстени за пенис во различни големини. Овие прстени не само што ги подобруваат вашите перформанси, туку и ја обезбедуваат потребната поддршка за траен ефект.

Патничка торба за дискретно складирање

Во овој сет е вклучената и патна торба. Дискретна и удобна, обезбедува вашата пумпа да остане безбедно складирана кога и каде сакате.

Мерната лента за следење на напредокот

Посведочете го вашиот напредок од прва рака со вклучената мерна лента. Не се работи само за дестинацијата; се работи за патувањето, а оваа лента ви помага да го измерите секој чекор од вашето подобрување.

Надградете ја вашата игра за задоволство, зајакнете ја вашата самодоверба со SIZE UP со пумпа за пенис на полнење. Откријте ја моќта на големината и контролата и гледајте како вашите интимни моменти достигнуваат нови височини на задоволство.

Наполнете, подмладете и редефинирајте го вашето задоволство со SIZE UP. Вашето патување до големината и самодовербата започнува овде!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lux Active

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Size Up – Rechargeable Пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Size Up - Rechargeable Пумпа за пенисSize Up – Rechargeable Пумпа за пенис
7999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top