XLsucker – пумпа за пенис

1999 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Пластика.
  • БЕЗ ФТАЛАТИ: Да.
  • ГОЛЕМИНА: 19,5 cm x 5 cm.
  • ВОДООТПОРНО: Да.
  • ИНТЕРФЕЈС: Вентил за брзо ослободување.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E22145 Категорија
Сигурно плаќање

XLsucker – пумпа за пенис

XL Sucker е пумпа за пенис која ви помага да постигнете подобра ерекција, поголеми должина и ширина.

Кога ќе се создаде вакуум околу вашиот пенис, крвта се вовлекува во него и тоа создава ефект и потврда ерекција. Доколку е потребно, комбинирајте ја пумпата со прстен на пенис за уште поголема и подолготрајна ерекција.

Забелешка! Не можете да создадете трајно зголемување на пенисот со пумпа за пенисот, но ако ја користите неколку часа пред сексот, ќе видите дека има ефект. Многу мажи, исто така, постигнуваат поинтензивна сензација за време на мастурбацијата и сексуалниот однос по употребата на пумпата за пенисот.

Како да го користите XL Sucker:

– Секогаш почнувајте полека ако сте нов корисник.
– Нанесете малку лубрикант на база на вода на дното на пумпата за да создадете подобар вакуум.
– Потоа ставете го вашиот пенис во цилиндерот (не тестисите).
– Пумпајте полека и гледајте како расте вашиот пенис. За почетници, препорачуваме да не го користите повеќе од 10 мин.
– На самата пумпа има вентил за брзо ослободување, што го олеснува ослободувањето на воздухот од цилиндерот.
– Секогаш застанувајте ако станува болно. Пумпањето треба да биде забавно искуство!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црна, Транспарентна

Brand

XLsucker

Бодибилдинг за вашиот пенис. Најубавите брендирани пумпи за пенис досега! Плаќате помалку од другите пумпи со овој лесен за употреба систем за подобрување во еден чекор! Квалитет и разумна цена во одлична пумпа! Ќе откриете дека пумпањето исто така ги зголемува интензивните сензации за мастурбација или секс со партнерот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XLsucker – пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
XLsucker – пумпа за пенис
Scroll to Top