XLsucker – Автоматска пумпа за пенис

2999 ден

Карактеристики:

  • Висококвалитетно проѕирно пластично куќиште со означени мерки.
  • Притиснете го копчето за ослободување на притисокот на воздухот.
  • Практично автоматско електронско активирање.
  • Потребни се 4 AAA батерии (не се вклучени).
  • Изработен од TPE и ABS пластичен материјал.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22153 Категорија
Сигурно плаќање

XLsucker – Автоматска пумпа за пенис

Сега е полесно од кога било да го набилдате вашиот пенис до поголема и подобра големина! Пумпите за пенисот се најнапредните, нехируршки подобрувачи на ерекцијата на пазарот. XLsucker е пластичен цилиндар кој се вклопува над вашиот пенис и ви помага да постигнете ерекција – или поголема ерекција – со вшмукување. Како што воздухот во цилиндерот се вшмукува, вакуумот го влече вашиот пенис во цилиндерот и повеќе крв тече во пенисот. По отстранувањето на цилиндерот, резултатот е привремено поголем кур и поимпресивна ерекција!

Направен за да додаде должина и обем на пенисот, или да постигне и одржува ерекција. XLsucker создава вакуум во комората која потоа влече крв до пенисот што го прави поголем. Корисниците на пумпата обично пријавуваат зголемување на нивната должина или обем по редовното користење на пумпата за пенисот.

За најдобар ефект, треба да започнете бавно. Нанесете малку подмачкување на основата на пумпата за да создадете вшмукување и добро затворање. Внесете го пенисот (но не тестисите) во цилиндерот, полека стискајте ја пумпата и гледајте како пенисот расте.

Плаќајте помалку од другите пумпи со овој лесен за употреба систем за подобрување во еден чекор! Квалитет и ниска цена во одлична пумпа! Ќе откриете дека пумпањето исто така ги зголемува интензивните сензации за мастурбација или секс со партнерот.

Никогаш не пумпајте до точка каде што станува болно! Пумпањето треба да биде забавно искуство!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

XLsucker

Бодибилдинг за вашиот пенис. Најубавите брендирани пумпи за пенис досега! Плаќате помалку од другите пумпи со овој лесен за употреба систем за подобрување во еден чекор! Квалитет и разумна цена во одлична пумпа! Ќе откриете дека пумпањето исто така ги зголемува интензивните сензации за мастурбација или секс со партнерот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XLsucker – Автоматска пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
XLsucker – Автоматска пумпа за пенис
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top