Size Up – Вибрирачка Пумпа за пенис

3999 ден

Клучни карактеристики:

 • Материјал на комора: Издржливи и безбедни материјали за телото
 • Дизајн: Удобен дизајн за употреба со една рака
 • Контрола на вшмукување: Лесна за употреба рачка за активирање за прилагодливо вшмукување
 • Вентил за ослободување: Вентил за брзо ослободување за погодност
 • Водоотпорен: Да, дизајниран за употреба во вода
 • Вибрирачки bullet: Да, се напојува со 2 AA батерии (не се вклучени)
 • Силиконски прстени: 3 вклучени за приспособливо вклопување
 • Патничка торба: Вклучена за дискретно складирање и транспорт
 • Лента за мерење: Вклучено за следење на напредокот
 • Упатство за употреба: Вклучено
 • Димензии и тежина:
 • Тежина: 86 грама
 • Должина: 24 см
 • Ширина: 6,4 см
 • Висина: 6,4 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E34044 Категорија
Сигурно плаќање

Size Up – Вибрирачка Пумпа за пенис

Ви ја претставуваме вибрирачката пумпа за пенис Size Up – вашиот клуч за поголема, поцврста и попријатна ерекција!

Дали сте подготвени да ги подигнете вашите интимни моменти на следното ниво? Не гледајте подалеку од нашата вибрирачка пумпа за пенис, дизајнирана да ви даде врвно искуство во машкото подобрување и задоволство. Ајде да откриеме што ја прави оваа пумпа задолжителен додаток во арсеналот на вашата спална соба.

Цврста, пространа комора

Нашата пумпа за пенис има цврста комора која удобно ја сместува вашата машкост, создавајќи сигурен и херметички вакуум околу неа. Оваа запечатена комора е клучот за отклучување на потенцијалот за поголема, посилна ерекција која навистина може да ве задоволи вас и вашиот партнер.

Приспособлива контрола на вшмукување

Со Size Up вибрирачката пумпа за пенис , вие имате контрола. Искористете го држачот кој е лесен за користење за без напор да ја прилагодите силата на вшмукување по ваш вкус. Ова значи дека можете да го прилагодите искуството на вашите точни преференции, обезбедувајќи удобност и задоволство на секој чекор. Вшмукувајте кога ја посакувате таа интензивна сензација и ослободете кога ќе сакате да здивнете.

Удобноста ја исполнува сензацијата

Ние разбираме дека удобноста е неопходна за време на вашите сесии за пумпање. Затоа нашата пумпа е опремена со погодна за кожа мека обвивка која цврсто се вклопува со вашето тело. Нема повеќе непријатно триење или иритација; наместо тоа, уживајте во непречено и пријатно искуство додека работите кон посакуваните резултати.

Додатна стимулација со вибрации

За да го направиме вашето искуство уште повозбудливо, интегриравме моќен вибрирачки bullet во пумпата за пенисот Size Up. Овој мал, но моќен додаток испорачува примамливи вибрации директно до вашите најчувствителни области, засилувајќи го вашето задоволство со секоја пумпање. Тоа е како да имате вградена бонус функција за подобрување на вашето искуство.

Без разлика дали барате зголемена самодоверба, перформанси или едноставно сакате да го истражите возбудливиот свет на машкото подобрување, пумпата за пенис со вибрации Size Up е тука да ги исполни вашите желби. Со контроли лесни за употреба, супериорна удобност и вибрации кои не ве оставаат рамнодушни, оваа пумпа нуди се-во-едно решение за оние кои сакаат да ги воздигнат своите интимни моменти.

Искусете го задоволството што доаѓа со поголема, посилна ерекција. Пробајте ја пумпата за пенис со вибрации Size Up денес и подгответе се да ја зголемите вашето задоволство како никогаш досега. Подигнете ги вашите интимни искуства и повторно откријте ја радоста на лично но и на задоволување на вашиот партнер. Не чекајте повеќе – засилете ја вашата ерекција со Size Up!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lux Active

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Size Up – Вибрирачка Пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Size Up – Вибрирачка Пумпа за пенис
3999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top