Satisfyer – Rocket Вибрирачки прстен за пенис

1899 ден

Карактеристики:

  • Водоотпорен
  • Li-on батерија што се полни
  • Силикон пријатен за телото
  • 10 програми
  • Лесно се чисти
  • Забава за самци и партнери
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E28619 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Rocket Вибрирачки прстен за пенис

Додадете вибрации и зајакнете ја ерекцијата со Satisfyer – Rocket прстен за пенис!

Со својот уникатен дизајн, реномираниот германски производител обезбедува максимална удобност при носење, додека поголемиот, оптимално поставен вибратор лесно го стимулира клиторисот со моќни и продорни вибрации.

Прстенот му дава посилна ерекција и ја одложува ејакулацијата.

Одличниот вибрационен мотор има дури 10 режими на вибрации – 3 постојани брзини на вибрации и 7 режими на вибрации – и можете да ги контролирате со притискање на едно копче. Батеријата се полни со магнетен полнач, па затоа прстенот е целосно водоотпорен (сертификат IPX7) и може целосно да се потопи под вода на длабочина до еден метар.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

Препорачуваме употреба со лубриканти на база на вода.

– 3 брзини на вибрации
– 7 вибрирачки обрасци

Внатрешен дијаметар: 2,5 см

Материјал: силикон, ABS пластика
Напојување: батерија на полнење (магнетенUSB)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Rocket Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top