B Swish – Bcharmed basic plus – Вибрирачки прстен за пенис

999 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото: да
 • Материјал: силикон, ABS пластика
 • Вкупна должина: 7,9 см
 • Напојувано од: 3 x LR41 (вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 x масажер, 3 x LR41
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: прстен
 • Дијаметар на прстен: 3,1см x 4,1 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E28673 Категорија Ознака:
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B Swish – Bcharmed basic plus – Вибрирачки прстен за пенис

Сакате дополнителна прекрасна стимулација за време на сексот? Тогаш B Swish Bcharmed Basic Plus пенис прстен е токму тоа што ви треба.

Двојните прстени лесно може да се постават околу коренот на пенисот и скротумот, каде што му помагаат да постигне поцврста, поцелосна и подолготрајна ерекција. И двајцата можете многу да уживате.

Прстенот на пенисот има мини вибратор со моќен мотор кој емитува вибрации за. Има 5 нивоа на вибрации кои можат да бидат насочени кон нејзиниот чувствителен клиторис додека водите љубов.

Прстенот за пенисот B Swish Bcharmed Basic Plus е направен од мек и флексибилен силикон. Користи 3 x LR41 батерии кои се вклучени.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bcharmed basic plus – Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bcharmed basic plus – Вибрирачки прстен за пенис
Scroll to Top