Loveboxxx – Sexy Weekend Сет

1299 ден

Зачинете го вашиот викенд и одете на Sexy Weekend сет! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки.! Овој комплет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

  • Ливчиња од роза
  • Превез за очи
  • Мини вибратор
  • Стапче за скокоткање/тепалка
  • Лисици
  • Вибрирачки прстен за пенис
  • Секс коцки

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Sexy Weekend Сет

Зачинете го вашиот викенд и одете на Sexy Weekend сет! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој сет вклучува 7 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. На пример, масажерот во комплетот е вистинска класична секс играчка за жени, а за мажи вклучува прстен за пенис. Имате превез за очи и лисици за да ги исполните вашите и фантазиите на вашиот партнер. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс. Овој комплет од 7 парчиња ги содржи следните играчки

Препорачуваме да го користите со лубрикант на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Сребрена, Црвена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Sexy Weekend Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sexy weekend сетLoveboxxx – Sexy Weekend Сет
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top