Feelztoys – Trivibe Вибратор за Г-точка

3999 ден

Карактеристики:

  • 3 мотори
  • 8 вибрации по мотор
  • Корисничко време: 90 минути
  • Се полни на USB
  • Големина: 169x70x42mm
  • Безбеден материјал за телото
  • Високо квалитетен Силикон
  • Лесен за ракување
  • Водоотпорен (IPX 6)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Содржина:

Вибратор со Г-точка TriVibe

(USB) Кабел за полнење

Прирачник

Достапност: На залиха

SKU: E31510 Категории ,
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys – Trivibe Вибратор за Г-точка

Вибратор за стимулација на Г-точката, клиторисот и усните.

FeelzToys го претставува TriVibe, уникатен вибратор во форма да го стимулира женскиот орган за задоволство од сите страни, вклучувајќи ја и нејзината Г-точка.

Не секој знае дека женскиот клиторис се протега во голем дел по должината на усните усни. Со TriVibe уживате во вибраторот на Г-точката, додека три љубовни прсти истовремено го стимулираат клиторисот и десната и левата страна на усните усни.

TriVibe има три (одделно управувани) тивки мотори кои го прават вибраторот и прстите да пулсираат, за да ве сакаат и галат со повеќе модели на вибрации.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Trivibe Вибратор за Г-точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Trivibe Вибратор за Г-точка
3999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top