Fifty Shades of Grey – Sensation Rabbit вибратор за Г-Точка

1999 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон.
 • Водоотпорно.
 • Должина: 11 cm (8,5 cm може да се вметне).
 • Дијаметар: 2,8 cm.
 • Вибрации: 15 шаблони, 5 брзини.
 • Напојување: Да (вклучен е USB кабел).
 • Време на полнење: 60 мин.
 • Време на користење: До 180 мин.
 • Подмачкување: Лубрикант врз база на вода.
 • Вклучено: Торба за складирање.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32419 Категории ,
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Sensation Rabbit вибратор за Г-Точка

Со овој мал Fifty Shades of Grey – Sensation Rabbit вибратор за Г-Точка, добивате пријатна моќност со 20 вибрации, свилен мек силикон и минијатурен дизајн што ќе ве придружува насекаде.

Ова извонредно мало зајаче располага со 20 комбинации на вибрации и двојни точки за стимулација. Со заоблено вратило, заоблена глава за галење на вашата Г-точка и желни уши да ви го задеваат клиторисот.

Вибраторот е совршен за почетници и за оние кои сакаат мали задоволства, со своите мали димензии и приспособени опции за вибрации ќе биде вашиот идеален партнер. Едноставно нанесете подмачкување на база на вода на мазниот силикон и префрлете се помеѓу поставките за да ја пронајдете омилената комбинација на вашиот пат до двоен оргазам.

Вибраторот се вклопува одлично во вашата чанта, а бравата за патување го прави дискретен партнер за патување. Едноставно притиснете го копчето за вклучување двапати за да го заклучите и отклучите вибраторот.

Не заборавајте да го исчистите вашиот rabbit вибратор со топла вода и благ сапун или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Sensation Rabbit вибратор за Г-Точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Sensation Rabbit вибратор за Г-ТочкаFifty Shades of Grey – Sensation Rabbit вибратор за Г-Точка
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top