-11%

Happy Rabbit – Заоблен вибратор за Г-Точка

Original price was: 4499 ден.Current price is: 3999 ден.

Карактеристики:

 • Зајак вибратор самозадоволување без напор
 • Флексибилните зајачки уши го стимулираат вашиот клиторис
 • Телото е закривено за совршен на удар на точката Г
 • 15 брзини и шаблони за да ве држат постојано напрегнати
 • USB полнење за блаженство без батерии

Суштински информации

 • Алергени: без латекс, без фталати
 • Заклучување за патување
 • Водоотпорен: Потоплив
 • Тип на енергија: Се полни Времетраење: 50 минути
 • Обем: 10,2 см
 • Должина за вметнување: 11,4 см
 • Флексибилен
 • Материјал: Силикон
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32097 Категорија
Сигурно плаќање

Happy Rabbit – Заоблен вибратор за Г-Точка

Рацете може да се се одмораат – создадовме вибратор Happy Rabbit за употреба без раце, со двојно жариште. Дизајниран да дава симултана стимулација на клиторисот и Г-точката, овој сензационален свилен вибратор може да се пофали со два мотора кои ќе го размрдаат вашиот свет и ќе ја револуционизираат вашата игра.

Со два моќни мотори, овој генијален вибратор има 15 брзини и шеми кои водат директно до вашите слатки точки.

Едноставно измазнете со многу подмачкување на база на вода, вметнете ја закривената глава која ја бара точка Г и поставете ги зајачките уши кои сакаат забава над вашиот клиторис. Користете го едноставниот интерфејс за да го вклучите зуењето и да уживате во забава без раце, која сигурно ќе остави траен впечаток.

100% водоотпорен, овој истражувач е совршен за подводна игра.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Happy Rabbit

Првично познат од Сексот и градот во 1998 година, зајак вибратророт е омилениот стил на вибратор во светот. Врз основа на повратните информации од илјадници прегледи на клиенти за претходните модели, Lovehoney го претставува Happy Rabbit - посилен, потивок и подобар од било кога. Среќниот зајак ја означува секоја кутија од списокот со желби за вибратори за зајаци: тој е моќен, тивок, направен од мазен, еластичен силикон и може да се полни. Едноставноста однадвор и неверојатниот дизајн е она што го прави овој врвен вибратор. Happy Rabbit е едноставен за користење и идеален за почетници, Happy Rabbit е стилски зајак што се полни по цена на старомоден зајак со батерии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Rabbit – Заоблен вибратор за Г-Точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Happy Rabbit – Заоблен вибратор за Г-Точка
Original price was: 4499 ден.Current price is: 3999 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top