Happy Rabbit

Првично познат од Сексот и градот во 1998 година, зајак вибратророт е омилениот стил на вибратор во светот. Врз основа на повратните информации од илјадници прегледи на клиенти за претходните модели, Lovehoney го претставува Happy Rabbit – посилен, потивок и подобар од било кога.

Среќниот зајак ја означува секоја кутија од списокот со желби за вибратори за зајаци: тој е моќен, тивок, направен од мазен, еластичен силикон и може да се полни. Едноставноста однадвор и неверојатниот дизајн е она што го прави овој врвен вибратор.

Happy Rabbit е едноставен за користење и идеален за почетници, Happy Rabbit е стилски зајак што се полни по цена на старомоден зајак со батерии.

Се прикажуваат сите 4 резултати

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по боја

Scroll to Top