Happy Rabbit – Bullet Вибратор масажер

1799 ден

Карактеристики:

  • Зајак вибратор  за самозадоволување без напор
  • Флексибилните зајачки уши го стимулираат вашиот клиторис
  • USB полнење за игра без батерии
  • 3 брзини и 9 обрасци за истражување за приспособени сесии за задоволство
  • Заклучување при транспорт, го спречува вашиот Happy Rabbit неочекувано да скокне во акција
  • Водоотпорната вибрација е подготвена да ви помогне во када или туш
  • Алергени: без латекс, без фталати
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32242 Категорија
Сигурно плаќање

Happy Rabbit – Bullet Вибратор масажер

Ги комбиниравме нашите прекрасни Happy Rabbit уши со неверојатната моќ на Bullet Вибратор за да ви донесеме прецизно задоволство на клиторисот.

Мали, но моќни, овие минијатурни вибратори со џебна големина се доволно моќни за да обезбедат неверојатна насочена стимулација, со воодушевувачки12 режими на вибрации.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

Happy Rabbit

Првично познат од Сексот и градот во 1998 година, зајак вибратророт е омилениот стил на вибратор во светот. Врз основа на повратните информации од илјадници прегледи на клиенти за претходните модели, Lovehoney го претставува Happy Rabbit - посилен, потивок и подобар од било кога. Среќниот зајак ја означува секоја кутија од списокот со желби за вибратори за зајаци: тој е моќен, тивок, направен од мазен, еластичен силикон и може да се полни. Едноставноста однадвор и неверојатниот дизајн е она што го прави овој врвен вибратор. Happy Rabbit е едноставен за користење и идеален за почетници, Happy Rabbit е стилски зајак што се полни по цена на старомоден зајак со батерии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Rabbit – Bullet Вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Happy Rabbit – Bullet Вибратор масажер
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top