-23%

B Swish – Bcute класичен заоблен вибратор

Original price was: 1290 ден.Current price is: 999 ден.

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Бои: Розова
 • Материјал: Силикон, ABS пластика
 • Вкупна должина: 10cm
 • Обем: 2 см
 • Напојување: 1 x AA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: Клиторијален, Г-точка
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E27320-D-196957 Категории ,
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B SWISH – BCUTE класичен заоблен вибратор

Bcute Classic Curve е ултра дискретен поради неговата големина од 7,6 cm. Заоблениот агол на врвот е одличен за прецизно одредување на клиторисот, брадавиците, главата на пенисот и која било друга ерогена точка што корисникот ја посакува. Неговата уникатна форма и гребена основа го прават цврст и прецизен додека играте. Контролирајте ги повеќефункционалните функции со извртување на капачето надесно – колку повеќе вртите, толку е посилен интензитетот на вибрациите.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали, Bcute Classic Curve е исклучително пријателски за телото и неверојатно сензуален при контакт. Уникатниот материјал брзо се загрева за да одговара на топлината на телото додека нуди свиленкасто лизгање. Секогаш е добро да користите квалитетен лубрикант на база на вода со Bcute Classic Curve и да чистите со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Плава, Розева

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bcute класичен заоблен вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bcute класичен заоблен вибратор
Original price was: 1290 ден.Current price is: 999 ден.Избери опции
Scroll to Top