-28%

B Swish – Bcute класичен вибратор

1299 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Боја на позадинско осветлување: Бела
 • Бои: Виолетова, Зелена, Розова
 • Материјал: силикон, ABS пластика
 • Вкупна должина: 10 см
 • Обем: 2см
 • Напојувано од: 1 x AA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: Стимулатор на клиторис
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E21741 Категорија
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B SWISH – BCUTE класичен вибратор
Со правилна и заострена форма, Bcute Classic е одличен за прецизно одредување на клиторисот, брадавиците, главата на пенисот и која било друга ерогена зона што ја сакате. Малку помекиот врв се зацврстува кон основата и гребените го олеснуваат држењето за време на играњето. Контролирајте ги повеќефункционалните функции со извртување на капачето надесно – колку повеќе вртите, толку е посилен интензитетот на вибрациите.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали, Bcute Classic е вибратор кој е исклучително пријателски настроен кон телото и неверојатно сензуален при контакт. Уникатниот материјал брзо се загрева за да одговара на топлината на телото додека нуди свиленкасто лизгање. Секогаш е добро да користите квалитетен лубрикант на база на вода. Bcute Classic се  чисти со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Зелена, Розева

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bcute класичен вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bcute класичен вибратор
1299 денИзбери опции
Scroll to Top