Bullet Вибратор 18цм

399 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • Моќност:  Батерии 2*АА (Не се вклучени)
  • Карактеристика: Вибрирачки bullet вибратор
  • Боја: златна, сребрена
  • Должина: 175 mm, дијаметар: 27 mm
  • Тежина: 70 g/103 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-E06 Категорија
Сигурно плаќање

Bullet Вибратор 18 см

Bullet Секс играчките се одлична играчка за почеток ако сте подготвени да влезете во светот на секс играчките – тие се лесни за употреба, достапни и честопати многу тивки. Како резултат на тоа, тие се всушност една од најпопуларните играчки меѓу жените.

Искусете го едноставниот и моќен функционален вибратор со должина од 18 см, кој можете да го користите и вагинално и во областа на клиторисот.

Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Златна, Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bullet Вибратор 18цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bullet - 6Bullet Вибратор 18цм
Scroll to Top