-17%

Клиторален вибратор со далечински управувач UNA II

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 2999 ден.Current price is: 2499 ден.

Карактеристики:

 • 5 начини на  вшмукување и 8 фреквентни вибрации
 • Напојување: USB на полнење
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Функција: Вибратор за вшмукување на клиторисот
 • Боја: Розова
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Содржина на пакетот
 • 1 x Вибратор
  1 x USB кабелска линија
  1 Прирачник

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Клиторален вибратор со далечински управувач UNA II

Вистински разновиден стимулатор, Клиторален вибратор со далечински управувач UNA II ви дава примамливи пулсирања и вибрации додека не постигнете експлозивно задоволство.

Технологијата Air-pulse и силните вибрации може да се уживаат истовремено благодарение на флексибилното вратило, кое ви овозможува да го почувствувате вибраторот на вашата Г-точка, додека делот за вшмукување е насочен кон вашиот клиторис.

Малку подмачкување на база на вода ќе ги доведе вашите сесии за мастурбација на сосема ново ниво на уживање. Со неговиот водоотпорен дизајн, можете да ги стимулирате сите ваши омилени зони под туш или када.

Вибраторот со Г-точка има 5 различни бранови на притисок на главата, како и 8 шеми на вибрации по должината на вратилото. Тие работат независно еден од друг и ви дозволуваат да го најдете тоа што најмногу ви се допаѓа.

По секоја употреба, исчистете ја играчката со благ сапун и топла вода или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

1 преглед за Клиторален вибратор со далечински управувач UNA II

 1. JS

  Perfect

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Клиторален вибратор со далечински управувач UNA IIКлиторален вибратор со далечински управувач UNA II
Original price was: 2999 ден.Current price is: 2499 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top