Клиторален вшмукувач

1499 ден

Карактеристики:

  • Стимулатор за вшмукување на клиторисот и Г-точка за комбинирани оргазми
  • 5 режими на вибрации
  • Напојување: USB полнење
  • Технологијата Pleasure Air обезбедува неверојатна стимулација на вашите најчувствителни области
  • Големина: 11,5*4*2см
  • Нето тежина: 91 g
  • Боја: Kрем, Розова, Виолетова, Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Содржина на пакетот: 1 x Вибратор; 1 x USB кабел за полнење; 1 Прирачник
SKU: PL-VR283 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Клиторален вшмукувач

Еден од нашите најпродавани производи е токму овој мал клиторален стимулатор. Оваа играчка има една задача – интензивно вшмукување кое симулира совршен орален секс.
Само еден клик ве дели од неверојатно сексуално задоволство. Дозволете му на овој стимулатор да ве однесе во рајот на оргазмите.
Вредно е да се напомене дека овој уред е водоотпорен што ќе ви овозможи супер забава во бањата. Добијте бројни интензивни оргазми со помош на прекрасната технологија на бранови под притисок скриена во овој клиторален вшмукувач. Го стимулира целиот ваш клиторичен орган со пулсирачки бранови на воздушниот притисок – вклучувајќи го и внатрешниот дел за кој можеби не сте ни знаеле.
Екстра мазен – изработен од висококвалитетен силикон кој е помек и помазен од било кога.
Долг век на батеријата – 1-2 часа користење овозможува продолжена релаксација.

Полнете го уредот со обичен полнач или преку компјутер или лаптоп, не користете супер полначи.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Клиторален вшмукувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Клиторален вшмукувач-5Клиторален вшмукувач
Scroll to Top