LateToBed – Morton Клиторален стимулатор

499 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Моќни вибрации
  • Ја стимулира Г-точката
  • Автономија: 1,5 ч
  • Висококвалитетни материјали
  • Бои: Розова, Виолетова, Црна
  • Водоотпорен
  • 1 AA батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 13 cm x 2,5 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: G-852 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

LateToBed – Morton Клиторален стимулатор

Мал, удобен стимулатор, идеален да го носите каде сакате и каде сакате.

Мортон има моќни вибрации и меки и свилени материјали за стимулирање на кој било дел од телото. Совршен е за мастурбација, но и за играње во пар, забавата секогаш може да се удвои. Благодарение на својата форма и неговиот врв, стимулаторот Morton доведува до стимулирање на Г-точката без проблеми.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Brand

LateToBed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LateToBed – Morton Клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LateToBed – Morton Клиторален стимулатор
Scroll to Top