Lelo – Sona Cruise Sonic Клиторален масажер

5499 ден

Карактеристики  :

  • Целосно водоотпорен. Мазниот, водоотпорен дизајн го прави неверојатно лесно да се чува чист.
  • Лесно се чисти
  • Целосно се полни со USB. Користејќи го испорачаниот USB кабел за полнење, SONA Cruise може да оди каде и да одите.
  • 8 Поставки за задоволство. Добро дизајниран избор на сензации за тоа вистинско чувство.
  • Пред конкурентите во секој поглед. Повеќе моќ, повеќе карактеристики, повеќе квалитет, повеќе задоволство.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E27192-L-6096 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Lelo – Sona Cruise Sonic Клиторален масажер

За повеќето жени, сексуалното задоволство е подеднакво важно, како за време на патувањето, така и за дестинацијата. SONA Cruise го стимулира целиот клиторис – дури и деловите што не ги гледате – со желно, треперливо звучно брмчење, за поинаков вид на оргазам произведен од нежната масажа на длабоките ткива на звучните бранови. Тоа е пролонгирана кулминација по сензуалното градење, оргазам што доаѓа од некаде длабоко во вас. Уште повеќе, темпоматот го одржува вашето задоволство!

Што е темпомат?
За прв пат, технологијата која со години е синоним за спортски автомобили доаѓа до вашите секс играчки! Специјално развиен од LELO и ексклузивен за SONA Cruise, темпоматот значи дека кога силно ќе се притисне на вашето тело, нема да ја намали својата моќ, така што ќе добиете совршено доследно искуство без мака. Тоа не е поставка, тоа е целосно автоматско и ја елиминира единствената најчеста жалба против производите за задоволство.

– Целосно водоотпорен. Мазниот, водоотпорен дизајн го прави неверојатно лесно да се чува чист.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:
Проверете дали SONA е отклучен со притискање и држење на копчињата + и – заедно 3 секунди додека не се вклучи светлото.
Притиснете го копчето + за да се вклучи; притиснете повторно за да ја зголемите јачината на вибрациите.
Притиснете го копчето () за да се движите низ 8-те режими на стимулација.
Притиснете го копчето – за да ја намалите јачината на вибрациите; притиснете и задржете за да се исклучи.

Која е разликата помеѓу SONA и SONA Cruise?
SONA Cruise има контрола на патувањето и поголема моќност за автоматско засилување.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Sona Cruise Sonic Клиторален масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top