Feelztoys – Clitella Орален клиторален стимулатор

1799 ден

Карактеристики:

 • Додатоците лесно се менуваат
 • Различните структури обезбедуваат различни сензации
 • 7 различни комбинации
 • 3 различни брзини
 • 4 различни модели на движење
 • Големина: 41,5 x 50 x 111 mm
 • Тежина: 51,5 g
 • Материјал: Безбедно за тело ABS / без силициум фталати
 • Батерија: литиум што се полни
 • Време на полнење: 3 ч
 • Звук: < 70 db
 • Водоотпорен: не
SKU: E27867 Категорија Ознака:
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys – Clitella Орален клиторален стимулатор

Clitella е орален стимулатор на клиторисот кој го стимулира и возбудува клиторисот со различни брзини, модели и додатоци. Чувството на орален секс сега е на дофат.

Приклучоците Clitella обезбедуваат различни дразби и сензации, во комбинација со трите различни брзини и четири различни движења, овој мал уред обезбедува големи оргазми. Топките и точките стимулираат, галат, скокоткаат и возбудуваат. Клителата може да се користи и за сензуално стимулирање на други чувствителни области на телото.

Бидејќи овој клиторичен вибратор има практична големина и може да се полни со USB кабел, тој е совршена играчка за патување

Боја

Виолетова, Розева

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Clitella Орален клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Clitella Орален клиторален стимулатор
Scroll to Top