Feelztoys – Вибратор за во гаќички

3299 ден

Карактеристики:

  • Големина: 45 x 100 mm
  • Материјал: 100% силикон безбеден за телото
  • Tивок начин на работа
  • Водоотпорен (IPX6)
  • 8 часа мирување
  • Работа до 1,5 часа со полна батерија, дури и по 8 часа мирување
  • 6 шеми на вибрации и интензитет
  • Далечински управувач: опсег од 15 метри
  • Без мирис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
Сигурно плаќање

Feelztoys – Вибратор за во гаќички

Вибраторот за во гаќички од Feelztoys е супер возбудлив за носење! Дискретниот, стилски вибратор ве води во авантура.

Или подобро кажано: можете да го земете вибраторот со себе и да тргнете во авантура. Бидејќи овој вибратор одлично се вклопува во вашите гаќички и има далечински управувач за да можете целосно да ја предадете контролата на некој друг. Вашиот партнер на пример. Носете го вибраторот за време на ноќно излегување и играјте си со себе или имајте романтична вечер со партнерот и оставете го вашиот партнер да одлучи колку ќе бидете возбудени. Излегувањето никогаш не било толку возбудливо.

Оваа секс играчка е многу безбедна бидејќи е направена од 100% силикон безбеден за телото и е 100% водоотпорна. Не се грижите дали ќе се навлажни, можете целосно да се опуштите. Обликот е ергономски дизајниран така што е многу пријатен за носење. Не го чувствувате се додека не почне да вибрира… И исто така многу важно: вибрацијата на гаќичките е тивка, па само вие и вашиот партнер знаете што се случува во вас. Вибраторот може да работи до 1.5 час дури и после 8 часа во стендбај позиција, така што има доволно време да се забавувате. Има 6 функции на моторот. Далечинскиот управувач работи на оддалеченост до 15 метри, така што има многу простор за возбудлива, интензивна и разиграна вечер!
Овој вибратор за гаќички е исто така многу убав подарок за да и го подарите на вашата девојка. Забавата и возбудата се загарантирани!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Вибратор за во гаќички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Вибратор за во гаќички
Scroll to Top