Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг

1799 ден

Карактеристики:

 • Мазен силиконски вибрирачки бат плаг за неверојатна анална стимулација
 • 3 брзини на вибрации и 7 модели за истражување за оргазмични резултати
 • Основата во форма на Т го олеснува играњето со различни нивоа на притисок и агли
 • Целосно водоотпорен за подводна забава
 • Вклучува сатенска кеса за складирање за дискретно складирање
 • Должина: 14 см
 • Должина за вметнување: 9,5 cm
 • Обем: 10,2 мм
 • Материјал: Силикон
 • Водоотпорен: Потоплив
 • Содржи латекс: Не
 • Содржи фталати: Не
 • Информации за батеријата: 1 x AAA батерија (не е вклучена)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг

Уживајте во сензацијата на овој мазен силиконски бат плаг со дополнителна возбуда од вибрации кои пулсираат низ неговите сензуални облини. Истражете го изборот на оргазми со 3 брзини и 7 модели на вибрации и подгответе се да се искусите сосема ново царство на задоволство.

„Свршувам – повторно и повторно, паѓам, паѓам, се вртам, пулсирам насекаде – и Кристијан нежно го вади бат плагот. – Анастасија Стил

Приспособен да одговара на природните кривини на вашето тело за насочена стимулација на чувствителните нервни завршетоци во вашиот анус, овој бат плаг може да се користи и со или без вибрации за нежен вовед во аналната игра.

Обложете ги меко градуираните облини на вашиот Delicious Fullness вибрирачки бат плаг со  лубрикант на база на вода за екстра сензуално чувство.

Користете ја основата во форма на буквата Т за агол и истражете различни нивоа на притисок откако ќе го вметнете. Кога ќе бидете подготвени, поставете ги интензивните вибрации во движење со едноставно допирање на копчето. Играчката има 3 брзини на вибрации и 7 шеми за избор.

Совршено за соло или заедничка игра, за вашето сопствено искуство со Ана и Кристијан.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
вибрирачки бат плагFifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top