Feelztoys – Бат плаг со зајачко опавче

899 ден

Карактеристики:

  • Метален бат плаг
  • безбеден материјал за телото
  • Лесно се чисти
  • Димензии: 7 cm x 2,5 cm x 6,5 cm
  • Тежина: 40 грама
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E31004 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

FEELZTOYS – Бат плаг со зајачко опавче

Протресете го опавчето!

Бат плаг со опашка од зајаче. Чистете пред и по употреба. Користете подмачкување (на база на вода) за лесно вметнување.
Овој производ е наменет само за возрасни и употребата е на сопствен ризик.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Бат плаг со зајачко опавче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Бат плаг со зајачко опавче-3Feelztoys – Бат плаг со зајачко опавче
Scroll to Top